NK Sračinec – NK Graničar 1:2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

U nedjelju je po sunčanom ali vjetrovitom i hladnom vremenu odigrana prvenstvena utakmica IV. Hrvatske nogometne lige Sjever skupine “A” između domaćina NK Sračinca i NK Graničara iz Kotoribe.

Igrači u crveno-bijelim dresovima pokazali su borbenost i požrtvovnost ali su ipak izgubili rezultatom 1:2 (0:1). Strijelac prvog gola za goste iz Kotoribe postignutog u 29. minuti bio je Boris Čižmešija koji je postigao i drugi pogodak u 64. minuti.

Već minutu nakon toga domaći igrač Mihael Kolarić smanjio je vodstvo gostiju na 1:2 ali na žalost malobrojnih gledatelja koji su srčano bodrili domaće igrače taj je rezultat ostao do kraja utakmice.

Utakmica je prošla u snažnoj, muškoj igri pa je zbog nekoliko grubljih prekršaja sudac Matija Horvat iz Savske Vesi podijelio i 7 žutih kartona – tri igračima NK Sračinca i četiri igračima NK Graničara.